Grim Soul

Grim Soul mobil oyunu ile akıllı cihazınızda heyecan dolu anlar yaşayın.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 228.19 MB
  • Sürüm 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Andrey Pryakhin
Grim Soul indir; Grim Soul, ücretsiz oynanabilen bir karanlık fantezi hayatta kalma MMORPG tarzında tasarlanmış eşsiz bir tol yapma oyunudur.

Grim Soul, ücretsiz oynanabilen bir karanlık fantezi hayatta kalma MMORPG tarzında tasarlanmış eşsiz bir tol yapma oyunudur. Kendinize bir şans verin ve bu fantezik dünya içerisinde tüm oyun becerilerinizi sergileyerek başarılı bir noktaya erişmenin tadını çıkarın. Bir zamanlar refah içinde olan imparatorluk eyaleti olan Plaguelands şimdi korku ve karanlıkta kaplıdır. Onun sakinleri sonsuzca dolaşan ruhlara dönüştüler. Amacınız bu tehlikeli topraklarda olabildiğince uzun süre hayatta kalmak. Kaynakları toplayın, bir kale inşa edin, düşmanlardan kendinizi koruyun. Bu korkunç diyarda eşi benzeri gözükmeyen canavarlar ile karşı karşıya geleceksiniz.

Kendi oyun performansınızı sergilemek isterseniz oyunu iOS akıllı cep telefonunuza indirebilirsiniz. Grim Soul tarafından etkilenen arazileri keşfedin. Yeni diyarlar içerisinde fantezik bir macera yaşamanın tadını çıkarın. Her bir alanda farklı unsurlar karşınıza çıkacaktır. En değerli kaynakları elde etmek için antik zindanlara ve diğer kurtların kalelerine sızmayı deneyin. Tezgahlar oluşturun ve yeni kaynaklar yaratın. Yeni tasarımları keşfedin ve Plaguelands'ın en tehlikeli sakinleriyle savaşmak için gerçekçi orta çağ silahları ve zırhları yaratın. Ölümsüzlere ve diğer kurtulanlara karşı savunmak için sağlam bir temel oluşturun. Kendinizi savunun, davetsiz misafirler için tuzaklar inşa edin ve koyun.

Düşman bölgelerini öğrenerek değerli yağmalamalar yapıp altınları toplamak için keşfetmeyi unutmayın. Ölümcül silahların bir cephaneliği seçin. Kritik hitleri ele geçirin ve düşman saldırılarından kaçının. Farklı dövüş stillerini kullan. Her tür silahı kullanmak için etkili bir strateji bulun. Her seferinde tamamen yeni bir zindan sizi bekliyor olacak. Gücünüzü toplayın ve stratejik noktalarda savaşarak düşman birliklerini yok edin. Her bir zindan içerisinde farklı görevleriniz olacak bu görevler doğrultusunda başarılı güçler kazanabilirsiniz. Patronlarla dövüşün, ölümcül tuzaklara dikkat edin ve hazineye ulaşın.

Efsanevi yanan kılıcı bulun. Bu kılıç size güç getirecektir. Savaş atınızdaki ölümsüzlerin ordusuna karşı savaşa dörtnala girme ya da korkunç ortaçağ manzarasından geçme şansını kaçırmayın. Gerekli parçaları elde edebilmek için bir tekne, bir araba ve hatta bir araba taşıyabilirsiniz. Doğayı ele geçirin, tehlikeli hayvanları avlayın, açık ateşin üzerine etlerini hazırlayın veya rezervlerinizi yenilemek için diğer kurtulanları öldürün. Lanet şövalyeler ve kana susamış cadıları kesmek için arkadaşlarınızla birlik içerisinde hareket edebilirsiniz. Oyunda boş kaldığınızı hissettiğiniz an üzülmeyin.

Her zaman yapacak bir şey vardır. Kuzgunları getiren ve ödül alan tam görevle başarılı noktalarda yer almayı deneyin. İmparatorluğun antik tarihi hakkında bilgi edinmek için harfleri ve kaydırmaları arayın. Geçmişin gizemini çözmenin anahtarlarını ve bu ortaya çıkan felaketin ardındaki gerçekleri bulun. Doğayı ele geçirin ve gerçek aksiyonlar için bu RPG oyununda savaşın. Bu eşsiz savaş oyununda kazanan kişi olmak için stratejik ilerlemek doğrultusunda hareket ederek kendi gücünüzü herkese gösterin. Efsane yağmalamalar yaparak ilerleyin.

Grim Soul indir